Hlavní stránka » Nabízíme » Moderní technologie » Licence software Microsoft i dalších výrobců pro školy

Licence software Microsoft i dalších výrobců pro školy

Nabízíme zprostředkování a poradenství v oblasti licencí SW pro školy, a to od nejrůznějších výrobců. Pomůžeme vybrat správné a nejoptimálnější licence od firem jako je Microsoft, Adobe, Corel anebo Eset apod. Produkty např. kancelářské balíčky office, servery, grafické editory, antiviry a další programové vybavení pro školy.

Většina výrobců má speciální školní (EDU) ceny, a to nejen pro studenty, ale i pro školy. Ne vždy však školy této možnosti využívají, a tak občas kupují i běžné komerční ceny.

Současně řada výrobců čas od času nabízí speciální ceny – balíčky na třídu/ na školu nebo dokonce občas nabízí programy a produkty za symbolickou cenu, ale jedná se o plně funkční a profesionální výrobky. Pouze se školy o těchto promo akcích špatně dozvídají a pokud nejsou v kontaktu nebo nejsou osobně přítomní nějaké konferenci nebo konkrétní akci, kde se toto nabízí, mají smůlu. Příležitost je mine.

Také je třeba zmínit aspekty licencí mezi které patří:

Trvalost – licence může být trvalá a také časově omezená

Přenositelnost – licence může být vázaná na konkrétní zařízení, na uživatele nebo třeba na školu

Různá další práva a možnosti – downgrade (právo používat i starší verze) nebo naopak upgrade – (právo na nové verze a aktualizace), možnost dát licenci i žákům nebo studentům na domácí využití – přípravu do školy, atp…

V neposlední řadě jde i různé formy placení a financování, a i to může školám způsobovat obtíže, zejména v projektech, ale i v účetnictví nebo při změnách systému.

Nabízíme tedy školám pomoc a zdarma poradenství ohledně výběru správného a nejvýhodnějšího produktu, typu licence, ceny, ale i formy licencování a placení. Vaše dotazy zodpoví specialisté a odborníci na tuto problematiku.

 Na vyžádání pošleme aktuální ceníky nebo promo akce, které by vás mohli zajímat. Stačí poslat e-mail na: hubatka@hubatkaconsulting.cz